Mail ile abone olun

Selma Gülal

“Eğitim benim kendime odaklanmam için çok güzel araçlar ve manevi destek sundu. Konuya olan ilgim eğitim süresince hep canlı kaldı; bunun eğitmenin özverisi ve disiplini sayesinde olduğunu düşünüyorum. Bana yeni sayısız olasılık sunduğu ve sevgiye davet ettiği için eğitmene ve bu bilince minnettarım. Şükür...”

F.S.Z.

“Şükran duygusuyla doluyum. Hissettiğim dinginlik, coşku, umut, hoşgörü... Anlatılamaz, yaşanır denilen bir hal içerisindeyim. İlizyonlarımın yarattığı ağırlık, baskı, stres, gerginlik, donukluk, akmama halinden BAŞKA BİR YAŞAM da mümküm, evet bunun yolu içimden geçiyor. Özüme dönüşle mümkünü bulmamın anahtarı POWER OF SHAKTI. İyi ki varsın Solara Aygün, emeklerin, sevgin, anlayışın, hoşgörün için sonsuz teşekkürler.”

...

“Bu çalışma benim için bir hazineydi. Kendimi yolculuğun farklı bir aşamasında hissediyorum. Burada olmak benim için çok büyük bir şanstı. Tüm kalbimle teşekkür ediyorum.”

Fehime Ercan

“Benim için ne kadar güçlü bir eğitim olduğunu son gün daha iyi hissettim. Ruhumu görmediğimi, görmek istemediğimi farkettim ve onunla bütünleştim. Yolculuğumda güçlü bir adım attım. Teşekkürler sevgili rehberim, sevgili Aygün.”

Hanife Demirci

“Kadim dişi sırlardan olan bu bilgilere tekrar açılabildiğim ve bu dişi pratikler tekrar bana aktarıldığı için şükran duyuyorum. Tüm kalbiyle bu aktarıma vesile olan Aygün Hanım'a teşekkür ederim. Onunla birlikte alanı destekleyen Yağmur Hanım'a da teşekkür ederim. Beni kalbimin hakikatine, rahmimin bilgeliğine bir adım daha yaklaştırdınız.”

D.K.

“Kendi özüm üzerinde çalışabileceğim farkındalıklar yaratması açısından çok faydalı oldu. Bu eğitimin giriş niteliğinde olduğunu biliyorum. Ve diğer eğitimlere de devam etmek istiyorum. Eğiticinin bilgilerini aktarma çabası ve herkesi görerek, duyarak bunu yapması çok iyi hissettirdi. Önümde çalışmam gereken çok şey var.Sevgiler.”

B.M.

“Bu eğitim, shakti hakkında, dişi enerji ve rahim bilgeliği hakkında hiç bilmediğim bir bilgi birikimi ile tanışmamı sağladı. Önümde yepyeni bir dünya açıldı. Dişi enerjiyi nasıl aktif edebileceğim ve enerji alanıma sahip çıkacağım, saf sevgiden hareket edip, yolculuğumda ilerlemem için harika öğretilerle tanıştım.teşekkür ederim.”

S.M.B.

“Kendimi bilme ve hakikatime dönme yolculuğumda kalbimin ve ruhumun beni aşkla yönlendirmesi ile kutsal rahim alanına kendimi çok sevgili Aygün Solara rehberim ile açtığım için evrene şükran duyuyorum. Rehberliği, bilgeliği ve öğretiyi özden bedenlemiş haliyle, gözlerindeki ışık ve yumuşaklık, sevgi ve hakikat bilgeliğiyle aktarmış olması eşsiz bir hediye benim için.”

E.Ç.

“Ben ile olan yolculuğumda her defasında şaşkınlık, hüzün ve mutluluğu ve şükrü, bir olana inancımı mucizevi bir şekilde tecrübe ediyorum. Yine yeniden keşfetmek, fark etmek, duymak, tadını almak paha biçilemez. Sonsuz şükür ve şükranlarımla…”

M.T.

“Bugüne kadar sahip olupta fark etmediğim rahim enerjisini fark etmemi,kendi gelişimim için nasıl kullanacağıma dair farkındalığımı arttırdı. Kullanım için ne tür araçlara sahip olduğunu gösterdi.Huzur ve güven içerisindeyim.”

D.S.

“Hayata dair bakış açımın değiştirmem gerektiğini öğrendim ve içimdeki gücü fark etmemi sağladı. Herkese tavsiye ederim.”

Burak Öztürkmen

“Bağlılıklarımın farkındalığına varmamda yardımcı oldu. Onlarla yüzleştikten sonra nasıl yönetebileceğime dair bir aydınlanma yaşadım. Genel olarak rahatlık ve canlılık hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum! İyi ki katılmışım, iyi ki varsınız! Şükür!”

Aynur İmer

“Kendimle olan bağlantımın güçlendiğini ve katlanarak çoğalacağını hissediyorum. Tüm evrenle ahenk içinde uyumlanmak güvende ve güçlü hissettiriyor. İfade ve anlam bulan duygularımın sıkışmışlıktan kalbimi ferahlatan, genişleten duygulara dönüştüğüne şahitlik ettim. Tazelendim, çiçeklendim, şifalandım. Şükür doluyum. İyi ki geldim ve buradan geçtim. Sonsuz teşekkürler. Varlığına, tüm farkındalıklara şefkatli, sevgi dolu bilge kadın… İyi ki varsın.”

B.A.

“Hiçbir fikrim olmadan, araştırmadan katıldığım ama aldığım en etkileyici eğitimdi. Ergen olarak farkına varmadığım ve yetişkin olarak farkına varabileceğimi bile bilmediğim bir dünya varmış. Kendisiyle ve ergen haliyle sorunu olan; olmadığını düşünen, “ergen olarak neydim?” “Büyüdüm neyi kaybettim?” gibi merak ettiğiniz bir sorun varsa cevabı burada olabilir.”

...

“Hülya hocamın güler yüzü, güzel enerjisi sayesinde çok keyifli 2 gün geçirdim. Farkındalığım arttı. Güzel bir yolculuk yaptım geçmişe. Bazen ağladım, bazen kahkahalar attım. Bu 2 gün sonunda kendimi buldum. En kısa zamanda birebir çalışma ile desteklemek istiyorum. Çok teşekkür ederim her şey için.”

Filiz Acer

“Bu eğitimle iç ergene tekrar geri döndüm, hatırladım. Kendimle, alemle, hayatındakilerle ilgili farklı farkındalıklar keşfettim. Bazılarını tekrar hatırladım. O ergene sevdiğini hissettirip, sarmak, yanında olmak ne kadar önemli onu gördüm. Çok faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler.”

S.B.

“Ben hayatım boyunca – Kendimi bildim bileli diyelim sürekli tekrarlayan olaylar, durumlar, beklentiler ve hayal kırıklıkları dolu geçirdiğim çok uzun yıllar. Bildiğim tüm yolları denedim. Yetişkin halim ile en sonunda iç çocuk ve iç ergende olduğunu buldum. Ve her şey oradaymış. Bunu bu çalışmaları bütün insanların yapması gerektiğine inanıyorum. Lütfen lütfen içinizdeki çocuğa ve ergene ULAŞIN. O size en doğrusunu gösterecek.”

A.K.

“Tamamen unuttuğum, dondurduğum iç ergenim ile yeniden karşılaşma, buluşma, onu anlama benim için o kadar kıymetli ki kelimelerle anlatılmaz. Şu an yaşamımda istediğim gibi gitmiyor dediğim ilişki ve işimle ilgili sorunların kökünün iç ergenimle kopardığım bağdan kaynaklandığını anlatan bu eğitime ve Hülya’ya çok teşekkür ederim. İçeriği ve tüm meditasyonları, uygulamaları, müzikleri her şey çok güzel. Hülya’ya kalbini açarak paylaştığı her şey için ve bu alanı sağladığı için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın!”

...

“Çok keyifli bir eğitimdi. Her anı çok iyi geldi. Kaybettiğim iç ergenimi tekrar bulmamı sağladı. Eğitmenimiz Hülya Hanım, bize olanı açtı. Hepimizle tek tek ilgilendi. Enerjisi, hakimiyeti, motivasyonu, iletişimi çok iyiydi. Asistanı Berrin Hanım da çok destekleyiciydi. İçten teşekkürlerimi sunarım”

Yağmur YURTDAGÜL TUĞRUL

“O masum çocuğu ve ergeni görmek, hatırlamak beni duygulandırdı. Mutlu etti. Egzersizler ve oyunlar anlama, hissetme de çok yardımcı oldu. Sürekli dramda kalmadan ilerlemek çok yumuşaktı. Kalbe dokundu. Çok teşekkür ederim.”

Birsel Köse

“Hayatımda neden böyle dediğim noktada farkındalığım arttı, bazı şeylerin sebebini, kaynağını anladım. Benim için son derece yararlı bir eğitim oldu. Teşekkürler.”

Göksu Sandıkçı

“Kendimi daha iyi keşfetmeme, farkındalık kazanmama yardımcı oldu. Farkında olduğum şeylerin de üzerine gidip nasıl çalışabileceğim konusunda fikir verdi.”

Serpil Cerit

“İç Ergenimi fark ettim. Barışmak için bir adım atmaya hazırlandım.”

Şebnem Kesim

“Kişisel gelişimim için çok kıymetli bir çalışmaydı. Hem Hülya Hanım hem de çemberdeki tüm katılımcılara sonsuz teşekkürlerimle.”

A.Ö

“Yoğun ve güçlü duyguların hakim olduğu bir o kadar en hassas en zayıf parçalarımla buluştuğum güzel bir yolculuktu. ”

.

“İç çocuğumu bulmaya çalışırken acaba ergenim nasıl, nerde saklanmış diye düşünüp durdum. Konumlandıramadım hiç bir şekilde. Ama bu 2 günlük eğitimde ona kucak açmak, hissetmek, birlikte yürüyeceğini bilmek çok değerli. Bundan sonra çocuğum ve ergenimle birlikte eski enerjimi yeniden kazandım. Artık ayaklarımın yere bastığını büyüdüğümü ve yetişkin genç bir kadın olmaya hazırım. Bu yolculukta sizleri tanımak çok kıymetli. Bütün bu anları saniyeleri hissetmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim.”

..

“ Çok güzel bir deneyimdi, farkındalıklarım arttı, soru işaretleri yerini cevaba bıraktı. Eğer bu hastalıksa bu eğitimle teşhisi koydum, tedaviye devam ediyor olacağım :) Çemberdeki tüm kız kardeşlerime hediyeleri için çok ama çok teşekkür ederim.”

Alsu Birsen Özdemir

“Benim kendimin hem iç çocuğumun hem iç ergenimin, çocukluk öncesinin yetişkinliğe etkileri olduğunu, değeri olduğunu sağlam bir temeli olduğunu gördüm. Ve bunu sevgiyle, hakimiyetle uygun şekilde alabildim.”

Ş.N.K

“Hepsine çok iyi dedim ama !! bu gerçek hislerim şuan böyle. Ben hediyelerimi aldım, çok şükür ve çok teşekkür ederim. Bunun yaşamımda akmasına niyet ederek buradan ayrılıyorum !!”

...

“Kendi iç ergenimle buluştum. Onu yeterince tanımadığımı hatta yargıladığımı farkettim. Bu çalışma sonrası süper enerjik ergenimle hep bağlantıda kalmaya niyet ediyorum. Kırmızının gücünü anladım.”

E.S.

““Ergenini unutma. O seni mutlu olacağın yerlere taşıyacaktır.” Bunu bana tekrar hatırlatan Hülya Hn.’a çok teşekkürler. Gerçek ergenimle bağ kurmamda yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürler.”

F.H.

“Eğitim başlangıcında iç ergenimin ürkek yaklaşımı eğitim sonunda cıvıl cıvıl neşeli duruma dönüşmesi beni çok mutlu etti. Nedenini bilmediğim sıkıntılarımın kaynaklarının farkına varmak çok kıymetli. Hiçbir sorumuz havada asılı kalmadı, cevaplar çok net ve yol göstericiydi. Diğer eğitimlere katılmak için sabırsızlanıyorum.”

Silva Untur

“Çocukluğumdan ve ergenliğimden getirdiğim tüm süreçlerin bugün, bu anda yetişkinlik sürecimin içindeyken hayatımı nasıl etkilediğini görmek; bütün bu süreçlerin hayatımdaki kararlarımı, seçimlerimi ve yaratımlarımın bir yansıması olduğunu fark etmek çok etkileyiciydi. İçimdeki çocuğun, ergenin ve yetişkinin bir araya gelmesi ve bütünleşmesinin hediyelerini almak paha biçilemez bir deneyim oldu benim için. Hülya’cım tüm bilgine, bilgeliğine ve rehberliğine teşekkür ediyorum.”

Selen Akbulut

“İç ergenimle olan bağımı yeniden hatırlamak çok iyi geldi. “Ne zaman olursa olsun o bağı asla bırakmayacağım” dediğim yerdeyim. Var oluşuma, evrendeki yerime, gelişimime şükürler olsun. Bu alanı açıp bize kendimizi tanıma fırsatı sunduğunuz için Hülya Hanım’a ve Solara Akademi’ye sonsuz teşekkür.”

Aynur İmer

“Yaşam enerjimin kaynağı iç ergenimle kavuşmak, yaşamla baş edebilme gücümün katlanarak artmasını sağladı. Yaşamdan keyif alan, maceracı, meraklı, coşkulu alanımın açıldığını hissediyorum. Ferahlatan özgürleştiren, herşeyin mümkün olabileceğini hatırlamama sebep oldu. Tüm armağanlarım için var oluşum için sonsuz şükürle doluyum. Nasip ettirene, sebep olana ruhuma dokunan eşsiz kadına teşekkürlerimle.”

M.B.

“Şu ana kadar farkındalık ve kendimle yüzleşmek adına ve acılarımı hafifletip kendim ve çevreme pozitifi yayabilmek için doğru yolda olmaya çalışmak için yaptığım çalışmaların bir hakkedişi, bir sınıf atlama gibi. Dönüşümümü merak ediyorum. Bu hafta sonu bile çok iyi bir tatilin verebileceğinin en üst noktasını eğitim verdi. Eğlenceli, ayakları yere basan, gerçek bir farkındalık eğitimi. Teşekkürler.”

S.C.

“Her eğitimle hem amacım kendime bir adım yaklaşmak hem de hissettiğim, yaklaştığım şekilde kendimi tanımak ve kendimi gizlemeden açmak en fark ettiğim açılımlar oldu diyebilirim.”

Nurcan Ilgın

“Hislerime daha derin bakabilmeyi, kendimdeki eksiklikleri görebilmemi sağladı.”

E.V.

“Egzersizler ve içerik farkındalık yaratmak açısından çok faydalı ve şifalandırıcıydı. Teşekkürler.”

P.E.

“Kadın kimliğimde çözemediğim konularla ilgili aydınlandım, yıllardır karmaşık olan birtakım ifadeler anlamlarını buldu.”

.

“Tantra ve Kadın I : Önce ruhumu, insan halime daha da yaklaştığımı hissettim. Bunları hissedince dişil enerjimi farketmeye başladım.”

.

“Tantra ve Kadın I : Kendimi tanıdım, korkularım ile yüzleştim. Her şey sevgi :)”

.

“Tantra ve Kadın I : Kesinlikle tüm kızkardeşlerime öneriyorum. Birbirimizi anlamak, kendi farkındalığımız için.”

Ç.C.

“Tantra ve Kadın I : Şuan buradan huzur içinde, dünyaya bakış açısı değişmiş, farklı yorumlayabilen bir insan olarak ayrılacağım. Bunun devamının da böyle sürmesini diliyorum. Katılımcılar ve özellikle eğitmenimiz ise şahaneydi. 2 günlük ama yoğun bir haftasonuydu. Teşekkürler... :)”

...

“Tantra ve Kadın I : Tüm kadınların alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.”

K.K.

“Tantra ve Kadın I : Çok güçlü çalışmalar yaptık. Eril-dişil dengesinde kendi adıma çok farkındalıklar edindim. Çözülmeler yaşadım. Devamını isterim. Tülay'a ve sizlere katkılarından dolayı teşekkür ederim.”

Berna Alpay

“Tantra ve Kadın I : Başka hayatlar, başka kadınlar tanımış olmak, farklı açıların olduğunu gözlemek aslında her bireyin sadece salt sevgiye ihtiyacı olması ve almak ve vermekten korktuğu için gösterdiği direnişlerin yaşamları nasıl bloke ettiği gerçeği eğitimle bunları daha iyi gördüm. Çok teşekkürler”

T.G.

“Tantra ve Kadın I : Dişi yönümü daha da öne çıkarıcam. Akışta kalıp, teslim olacam.”

...

“Tantra ve Kadın I : Dişi enerjimle ve duygularımla daha çok bağlantıya geçmemi sağladı. İçimde biriktirdiğim öfke vb. negatif duyguların dışarıya atılımı sağlandı. Kafamda takılı olan bazı sorularımın cevaplarını alabildim. Meditasyon gücünü bir kez daha gördüm. Kendimle yüzleşip, yargılarımın farkına vardım. Kızkardeşlik ruhunun ne demek olduğunu anladım. Çok teşekkür ederim :)”

Gül Çukur

“Tantra ve Kadın I : Bir niyet koyarak gelmiştim. Güzel bir farkındalık ve dönüşüm oldu. Teşekkür ederim :)”

...

“Tantra ve Kadın I : Dişil ve eril enerji konusunda farkındalığımı arttırarak kendi dönüşümümün hızlanmasına yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Eğitimden çok memnun kaldım.”

...

“Tantra ve Kadın II : Tantra I eğitiminde sağladığım gizlediğim dönüşüm beni çok mutlu etti çünkü potansiyelimi farkettim, ilerleyebildim. Teşekkürler Tülay”

Gül Çukur

“Tantra ve Kadın II : "Sex yaşamın başladığı yerdir." cümlesi eğitimin özetidir. Şükran ve sevgiyle”

Ö.Ö.

“Tantra ve Kadın II : Eğitim muhteşemdi. Tülay'ın bilgisi paylaşımları paha biçilemez çok kıymetli. Teşekkürler Tülay, Teşekkürler arkadaşlar”

..

“Tantra ve Kadın II : Çok güzel bir eğitimdi. herkese tavsiye ederim.”

K.K.

“Tantra ve Kadın II : Eril ve dişil ile tanıştım.”

...

“Tantra ve Kadın II : Keyifli bir çalışmaydı.”

..

“Tantra ve Kadın II : 2. çalışmam. Daha da muhteşem enerjiyi hissettirmesi.”

.

“Tantra ve Kadın I : Bedenin önemi.”

Derya Abuşka

“Tantra ve Kadın I : Özgürleşmiş ve genişlemiş hissediyorum. Korkularımın öfkemin beni sıkıştırdığı alandan çıktım. Dişi enerjimi hatırladım. Kızkardeşlerimin sevgisini hissettim. ve artık en yalnız ve güçsüz kaldığım zamanda bile bu sevgiyi hatırlayacağım.”

Uğur Aksoy

“Tantra ve Kadın I : Her kadının içindeki eril-dişil enerjiyi tanıyacağı, karanlık yanlarını, sırlarını keşfedeceği, kızkardeşlerine ayna tutacağı yaşanmış deneyimlerden lirik bir sadelik ve dinginlikle akan eğitimi samimiyetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Tülay daha ileri sınıflarda, kamplarda buluşmak dileğiyle. ”

Arzu Yağmurca

“Tantra ve Kadın I : Hayat oyunundaki rolüme daha yakınlaşmayı deneyimlediğim ve beni durduran bazı filtrelerimin farkına vardığım bir eğitim olduu. Teşekkür ederim.”

A.B.

“Tantra ve Kadın I : Kendimi eleştirme yönümün ne kadar yoğun olduğunu farkettim. Enerjim arttı, cinsel enerjim arttı, neşem arttı. Daha açık hafif ve akışta hissediyorum. Duyguların verdiği ağırlık ve vücudumdaki katılık azaldı, daha gevşemiş hissediyorum.”

Selen Akbulut

“Tantra ve Kadın I : İçimdeki dişil-eril enerjimin farkındalığına vardım. Alanımın ve koyduğum sınırlarımın, bunun bende yarattığı özgürlük kısıtının farkındayım artık ve neyi yapmayacağımı çok iyi biliyorum. Kendimi özgürleşmiş hissediyorum. Kızkardeşliğin, kadınlığın, sevginin gücünü iliklerime kadar hissettim. Bu sevgiyi içimde var ettiğim sürece her şey çok güzel daha güzel. Dünya sevmekle daha güzel.”

S.A

“Yaşamımla yüzleştim. Farkındalıklarım oldu. Kendimi ve hayatımı daha iyi tanıyorum. Özgür ve güçlüyüm. Kazanımlarım için teşekkür ederim.”

Ç.C.

“Tantra ve Kadın II : Cümlelerle anlatılamayacak kadar çok güzel bir eğitimdi her zamanki gibi. Çok keyifli geri dönüşün olacağına inandığım 2 günlük serüvendi. Çok teşekkürler.”

D.A

“Tantra ve Kadın II : Kendimi daha özgür ve rahat hissediyorum. Hayatımda nerelerde dişi ve eril enerjiyi yanlış kullandığımı farkettim. Sekse bakışımı kesinlikle çok değiştirdi. İlahi eril ve ilahi dişinin yaratım enerjisini nasıl kullanmam ve farketmem gerektiğini öğrendim.”

.

“Tantra ve Kadın II : Teşekkürler :)”

..

“Tantra ve Kadın II : Çok güzel geçti kendimi buldum. Teşekkürler.”

N.N.

“Beni annem babam dahil tüm atalarımla tanıştırdığın için teşekkür ederim. Çünkü bu tanışma kalpten kalbe, ruhtan ruha, ruhsal yolculukların tanışması, birbirini bilmesi ve görmesiydi. Alan açmak deyimi anlamını buldu. Açtığın alan için, şefkatli ve anlayışlı yol göstericiliğin için teşekkür ederim. Rahim ve kalbimin yolu ile kendime, kendi gerçeğime doğru açtığın yol ve yol göstericiliğin bilen kalbin ve gören gözlerin için teşekkür ederim. Şükür ve saygıyla”

I.T.

“Bu 3 günlük yoğun rahim-hara bilgeliği eğitiminde eiğtmenimiz Aygün Hanım'a bizlere açtığı alan ve kadim rahim-hara bilgilerini bizimle paylaştığı için teşekkür ederim. İnsanın potansiyelini tam olarak kullanabilmesini amaçladığını düşündüğüm bu eğitim herkese, kendi gücünden emin olmak isteyenlere tavsiye ederim.”

Ö.E.

“Hayat yolculuğumun akışındaki sebebini bilemedğim ama tökezlediğimi bildiğim yerleri fark etmeye başladım. Bunlar su yüzüne çıkarken her ne kadar canımı acıtmış olsa da, görmeye başladığım için bir o kadar da keyif aldım. Yol uzun, yol sonsuz ama yol çok keyifli. Tüm kattıkları, tüm gördüklerim ve tüm emekler için teşekkürlerimle...”

Meral Güneşdoğmuş

“Kurban rollerini görmedeki bulanıklık aralandı, keskin bir şekilde görmeye başladım. “İçindeki çocuğu dinlemek” söyleyince anlaşılır değildi ve hayat amaçlarım arasından geçiyordu. “İyi, tamam dinlerim” diyordum ama nasıl yapacağımı bilmiyordum ya da “tamam dinlerim” gibi yapıp geçiştiriyordum. Şimdi anladım, yük almadan var olabilmenin nasıl mümkün olabileceğini gördüm. Çocuk + yetişkin, sağlıklı beraberliği nasıl olabiliyor, yaşama karışıp görebilirim sanırım. Bu da bir yol…His olarak, var oluşumda bir şeyin inanılmaz genişlediğini hissettim. Açıldı ve genişledi. Bazı huy (kaş çatma) vs. kaynağını fark ettim, çözüldü. Yıllardır anlamadığım şeylerdi bunlar.Namaste.”

S.U.

“Kendi iç çocuğum ile buluşmak çok iyi geldi. Hayatın ve kendimi var etmenin yolunun çocuklukta olduğunu “bilgi” olarak bilsem de deneyimlemek ve onunla buluşmak çok keyifli oldu. Bunu tüm bedenimde hissetmek çok iyi geldi. Her yetişkinin hatırlaması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bana hatırlattıklarınızdan dolayı da teşekkür ederim.”

T.Y.

“İç çocuğumla tanıştım. Hayata bundan sonra bakmadığım taraflardan bakmamı sağlayacak. Bundan sonra olacakları merak ediyor içimde ki çocuk. Korkan iç çocuğumun elini bir daha hiç bırakmayacağım.”

...

“Ben bu anı aramışım yıllardır. Kendimi, içimi hissetmek istemişim. Yeniden yaşamda ki varlığımı hatırladım. Ve küçük Kübiş’i bulduğumu hissettiğim an çok kıymetli. Artık ne zaman çaresiz hissetse, kelimeleri boğazı düğümlense ne yapması gerektiğini anladı. Hiç kimseyi de bulamazsam defter alıp yazmaya başlayacağım. Bu farkındalık ve harekete geçme isteği içimde ki paha biçilemez şekilde değerli… Bundan sonrası bırakmak istemiyorum. Kendime değer vermeyi, kendime zaman ayırmayı ve kaliteli yaşamayı istiyorum. Sizin yanınızda yer almayı isterim. Bu günü asla unutmayacağım. Emeğinize, yüreğinize, enerjinize sağlık. Sevgiyle kalın.”

Alsu Birsen Özdemir

“Hülya Erbeyli enerjisi, şefkati ve konuya hakimiyeti ile bize iççocuğumuzla buluşturdu. Teşekkür ederim.”

D.K.

“Bu eğitim ile iç çocuğumla tekrar tanışma, buluşma, el ele tutuşma fırsatı buldum. Kendimde var olduğunu unuttuğum değerlerimi tekrar hatırlamama ve hissetmeme yol açtı. Öğrendiklerimin çıkış yerleri ve üzerimdeki yansımaları ile tanıştım. Tüm bunlarla birlikte, kendi potansiyeline güvenerek sınırlarımı yeniden çizme hayalini kazandım.”

.

“Çocuksu coşkumu, neşemi, yeniden hissediyor olabilmek”

...

“İçimdeki neşeli, coşkulu çocuk ortaya çıktı ve benimle birlikte yürüyecek, bunu sağlayan, alan açan, renklerin neden benim için çok kıymetli olduğunu anlamamı sağlayan eğitim ve eğitmenimize çok teşekkürler, şükürler olsun ki onca mutluluk bana eşlik ediyor, inanıyorum edecek.”

...

“Yolda olmak çok kıymetli, hayatım boyunca yolda kalmayı arzuluyorum. Eğitim boyunca sanki karşımda bir ayna vardı görmek istemesem de göz ucuyla görebilme fırsatım oldu. Çemberde ki hikayeler çok kıymetliydi. Gerçek ve Sihirli İlişkinin tadını almayı ve bırakmamayı hedefliyorum. ”

...

“Bu hafta sonu katıldığım; Gerçek ve Sihirli İlişki Yaratmak Modül-I eğitimi sayesinde, bakış açımda, ilişkilere yaklaşımımda, algımda ciddi bir yol kat ettiğime inanıyorum. Eğitimin devamını sabırsızlıkla bekliyorum. ”

...

“Kendimi keşif yolculuğumda kendime ayna tutmakta bir adım attım. İlişkimde kendimi ve partnerimi ifade ettim. Kalpten sevgi akışını güçlü bir şekilde hissettim.”

...

“İfademi, gücümü ve gerçekliğimi keşfetmenin ve o keşifle daha hangi yolculuklara gideceğimin tatlı heyecanı var içimde. Rengimi, içimdeki oluşan boşluğun rengini bulmaya niyet ediyorum. Şifa kaynağımın yine kendim olduğunun bilincindeyim. Bu yolun ışığında bana yardımcı gelene kabulüm. ”

Ö.Ş.S.

“Yaşama dair yeni ve farklı bir bakış getirmesi en değerli kısmıydı diye düşünüyorum.”

...

“Hayatın akışında, hengamesinde bu 2 gün durma anıydı benim için, farkındalığımın arttığı bu çalışmada çemberdeki tüm arkadaşlara ve sizin kıymetli paylaşımlarınıza teşekkür ederim. Devamını getirmek tüm temennim.”

Aynur İmer

“Kendi gerçekliğimi ifade etmek için ihtiyaçlarımı gözetmeyi, niyetimi net olarak kendi otantikliğimle bana has ve uygun olarak ortaya koyabilme gücümü elime almayı öğretti. Yol haritam ve araçlarımla gerçek ve sihirli ilişki yaratımımı gerçekleştireceğimi artık biliyorum.”

H.A.

“Kendimi ilişkiler içinde değerlendirebileceğim bir alan açıldı. İlham verici, yaratıcı olabileceğimin ipuçlarını bulabileceğim. Çok teşekkür ederim, sevgiyle kalın.”

Z.M.S.

“Bana ayna tutması çok kıymetliydi. Günlük hayatta uygulayabileceğim aksiyonlar ve kullanabileceğim tool’lar vermesi etkin.”

Elvan Çimen

“İlişkilerde nasıl sihir olunur bana kendi içimde buldurduğunuz için, kendimi ifade etmemi sağladığınız için teşekkür ederim.”

H.İ.

“Yıllardır karanlık bir tünelin içinde niye olmuyor, niye olmuyor diye soruyormuşum. Tünelden çıkış yolunu anladım ve ışığa kavuşmak için coşkuluyum. Bu kıymetli 2 günde öğrendiklerim eşsiz. Buna alan açtığınız için ve güvende olduğumu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.”

Alsu Birsen Özdemir

“İlişki konusunda kendimin bu yolculuğa ve seminerlere devamlı katılmanın cevaplarını buldum. Ve ne kadar iyileştirdiğini biliyordum emin oldum.”

...

“Kolonumda sağlam durduğum, kendime verdiğim sözlerimi her daim hatırlayarak yaşamda var olmaya niyet ettim. Gerçekliğimde, büyümeme vesile olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Hizmetler ve eğitimlerimizden edindiğiniz deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız onurlanır, birlikte büyürüz.